O kursie

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w IX Zaawansowanym kursie hipertensjologii dla specjalistów, tegoroczny kurs odbędzie się w formule hybrydowej w nowej rzeczywistości, z uwzględnieniem obowiązującego reżimu sanitarnego w dniach 28-30 sierpnia 2020 roku.

Kurs w formie hybrydowej łączy w sobie dwie formy:

Udział osobisty w hotelu AQUARIUS w Kołobrzegu — dostęp dla ograniczonej liczby uczestników, zgodnie z procedurą bezpieczeństwa hotelu oraz wytycznymi epidemiologicznymi

Udział on-line —  dostęp do transmisji poprzez dedykowaną platformę internetową

Uczestnik sam decyduje o formule, która jest dla niego bardziej odpowiednia! Liczymy, że zaproponowana forma kursu spotka się z Państwa przychylnością.

W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu z Działem Organizacji Konferencji
tel.: (58) 320 94 94
e-mail: zaawansowanykurs@viamedica.pl


Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający przyznanie punktów edukacyjnych.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu
W celu wydrukowania certyfikatu, prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja.
1. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
2. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
3. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
4. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką. Sesje satelitarne firm farmaceutycznych, sesje firm farmaceutycznych oraz wystawy firm farmaceutycznych są skierowane tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2017 r. poz. 2211. , z późn. zm.)

Copyrights © 2020 Via Medica